29 Aralık 2009 Salı

HAPPY NEW YEAR ----------------- YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.


YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.SAĞLIKLI, HUZURLU, MUTLULUK VE ZENGİNLİK DOLU,SAVAŞLARIN OLMADIĞI YENİ YIL DİLİYORUM, SEVGİLER...

25 Aralık 2009 Cuma

DECORATİVE PAİNTİNG


Dekotaif boyama kutu. Üzerine renk geçişleri ile çatlaklama yaptım,daha sonra laleleri fırça çalışması uyguladım.Üzerine yarı mat vernik sürdüm. Sonuç şık bir kutu oldu.

21 Aralık 2009 Pazartesi

BLOGCULAR BULUŞUYOR

BLOGCULAR BULUŞUYOR
26 Aralık Cumartesi günü saat 11.00 'de İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi 6. kat'taki Kahve Dünyasında Blog Yazarları Buluşmamız vardır.Katılmak isteyen tüm Blogger arkadaşlarımızı bekleriz.Sorularınız ve Detaylar için Bir Mimarın Hobisi Blogu Sahibesi Özge Sipahioğlu'na danışabilirsiniz.
Birbirimizin tanıyabilmemiz için bizim masada "Bir Mimarın Hobisi" adlı kocaman bir işaret olacak.Gelen arkadaşların çekiliş için yanlarında meblag fazla yüksek olmayan (minimum 10 tl- maximum 25 tl arası) bir hediye getirmeleri rica olunur.

15 Aralık 2009 Salı

DECORATİVE PAİNTİNG TAŞ GÜLLER

Kalp formunda kutu üzerine uyguladığım bir çalışma.Üst kısımda değişik bir doku yaptım daha sonra DUS FLOWER hamuru ile üstündeki çiçekleri yaptım.DUS FLOWER toz şeklinde bir ürün,kendi tutkalı ile yoğruluyor,küçük parçalar el içinde açılıp çiçeğin yaprakları oluşturuluyor.kurumadan sıcak slikonla çiçeğin şekline göre üst üste yapıştırılıyor.Kuruma süresi bir kaç gün.Daha sonra akrilik boya soft jel ile açılıp boyanıyor ,boya kuruduktan sonra üzerine beyaz renkle patine yapıp görünüm zenginleştiriliyor.İstenilen obje üzerine yine slikonla sabitleniyor.son işlem vernikleme arzuya göre değişebilir, çalışmamın akışına göre ben mat vernik kullandım çok şık ve farklı bir tasarım oldu.Sorularınız için altda mail adresim var. Sevgiyle sanatla kalın.
mamilasoganci@gmail.com

8 Aralık 2009 Salı

RENKLER VE DANS

T.Ü.Karışık teknik tablo.tasarımı bana aittir,özgündür. Çok severek çalıştığım bir eserimdir.Ben biraz soyutlama yaptım,figürlerin bazı kısımlarında varak kullandım.Ebatları 50/70 cmdir. Bu tabloyu satın almak istiyenler olursa bana mail ile ulaşabilir ve bilgi alabilirler.
mamilasoganci@gmail.com